Projektų koordinatoriai

Marius

Marius Bliujus

Vadovaujantis partneris-įkūrėjas, Architektas

Vitalijus

Vitalijus Avreicevič

Partneris-įkūrėjas, Architektas

Procesas ir laikas

Mums svarbus rezultatas – sėkmingai pastatytas namas, todėl siūlome kompleksinę paslaugą, apsiimame atlikti ir sukoordinuoti visus darbus, kurie bus reikalingi iki pat to laiko, kai įsikelsite į naujus namus.

ARCHITEKTŪROS PROJEKTAS IR STATYBOS LEIDIMAS

Projektas parengiamas ir Statybos leidimas gaunamas per 4-6 mėnesius.

Sukuriame namo konceptą, namo, sklypo išplanavimą, parengiame brėžinius.

Parengiame ir sukoordinuojame visus reikalingus dokumentus Statybos leidimui gauti. Parengtą Techninį projektą sudaro Bendroji dalis, Sklypo plano dalis su Topografine nuotrauka, Architektūrinė dalis, Konstrukcijų dalis, A+ klasės skaičiavimai, Lauko vandentiekio-nuotekų tinklų projektas.

Atlikę grunto tyrimus kartu su užsakovu išsirenkame, iš ko namas bus pastatytas, projektuojame konstrukcijas Statybos leidimui gauti ir Statyboms vykdyti.

Atlikę skaičiavimus įsitikiname, kad bus pasiekta A+ ar aukštesnė klasė, pateikiame rekomendacijas dėl šildymo bei vėsinimo name.

Projektas parodo, kaip į namą pateks vanduo ir bus šalinamos nuotėkos.

Sukuriame interjero konceptą, parengiame brėžinius statybininkams bei baldininkams.


PROJEKTAS STATYBOMS IR DALYVAVIMAS STATYBOSE

Statybos trunka apie 6-18 mėnesių.

Galime pasiūlyti savo rangovą, skaičiuojame sąmatą, planuojame statybos darbus.

Detalizuojame Architektūros ir Konstrukcijų projektus, detales.

Statybų priežiūra, tiesioginis bendravimas su rangovu statybų metu užtikrina darbų kokybę, teisingą pastato realizaciją.

Kartu su užsakovu parenkame eksterjero ir interjero apdailos medžiagas, baldus, landšafto elementus.

Padedame priimti galutinius sprendimus dėl šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, protingo namo inžinerinių sistemų.

Namo realizacija – tęstinis procesas, tad jo metu ar net įsikėlus kilus klausimams esame visuomet pasiekiami.Atsisiųskite projektų pavyzdžius ir sužinokite kainą >

Kiekvieni namai turi savo istoriją

Nuolat atnaujiname savo projektų skiltį ir žurnalą, kur ne tik pristatome naujus savo darbus, bet pasakojame ir jų atsiradimo istorijas, įdomias bei aktualias naujus namus planuojantiems, dalinamės savo mintimis, straipsniais apie gyvenamąją architektūrą.

Atsisiųskite projektų pavyzdžius ir sužinokite kainą >

Nuo ko pradėti? Susisiekime ir susitikime

Jeigu patinka mūsų komanda ir sekate mūsų naujienas, turite sklypą ir / ar planuojate naujus namus – būtų geriausia susitikti pasikalbėti gyvai prie kavos puodelio ar bent pabendrauti telefonu ar elektroniniu paštu. Būtent taip prasidėjo mūsų bendravimas su dabartiniais užsakovais.

Susitikimo metu pasikalbėsite su vienu iš projektų koordinatorių – architektais Mariumi Bliujumi arba Vitalijumi Avreicevič.

Susipažinsime, atsakysime į visus aktualius klausimus apie būsimo namo architektūrą bei statybas, plačiau papasakosime apie savo komandą ir darbus, suplanuosite tolimesnių darbų procesą, pateiksime konkretų projektavimo darbų kainos pasiūlymą.

Jeigu viskas tiks, planuosime susitikimą jūsų sklype ir pradėsime darbus per keletą savaičių.

Su projektu dirbs architektų komanda – projekto koordinatorius, kuris nuolat su jumis bendraus, projekto vadovė, konstruktorius, interjero architektas.