kubinis-metras_palepes-uzupyje-interjeras_square

Autorė: Janina Avreicevič ir Eivina Lazickaitė

Adresas: Užupis, Vilnius

Plotas: 71 kv. m

Metai: 2017

Nuotraukos: Norbert Tukaj

Ar palyginus nedideliuose namuose miesto centre atsiras vietos laipiojimo sienai? Žinoma! Dar daugiau – kodėl idėjos nepanaudojus kaip pagrindinio interjero akcento? Juk ši veikla namų gyventojus kaskart puikiai nuteikia, be to laipiojimo įranga – daili. Būtent taip, lengvai ir be jokių abejonių sporto, laisvalaikio elementas tapo naujų namų ašimi.

kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1494 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1578 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1608 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1662 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1710

Butas – viršutiniame aukšte, tad čia aukštos lubos svetainės ir virtuvės-valgomojo zonoje. Dėl to pirma mintis ir buvo laipiojimo sieną įrengti būtent šioje erdvėje, išnaudoti jos aukštį. Tam, kad sportinis elementas keltų daugiau asociacijų su namais, o ne sporto sale, nutarėme sienai šioje zonoje suteikti šiltą medžio tekstūrą. Dailus aukštos medžio juostos vaizdas įkvėpė pabrėžti visą palėpės skliautą, tad juostą pratęsėme lubomis ir ant priešpriešiais esančios sienos.

kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1623 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1758 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1722 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1779 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1804

Ši skulptūriška detalė taip pat subtiliai zonuoja valgomojo erdvę, kuri apšviečiama nuo dekoratyvinių sijų nuleistais šviestuvais. Sijų viršuje numatytas apšvietimas į skliautą padiktavo netiesioginio apšvietimo koncepciją visuose namuose.

kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1854 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1863 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1911

Originalus buto išplanavimas pernelyg didelių pokyčių nereikalavo. Vis dėlto norėjome palengvinti kasdienius gyventojų rūpesčius dalį didelio vonios kambario paversdami erdve drabužine, dalį – spinta specialiai skalbimo ritualui paslėpti.

kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1920 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1947

Namuose vyrauja lengvos monochrominės spalvos, natūralios medžio detalės suteikia šilumos ir jaukumo, visi interjero sprendimai – paprasti ir funkcionalūs, o laipiojimo sienos elementas niekuomet neleidžia pamiršti, kad gyvenimas yra gražus, kadangi po visų darbų galų gale laukia mėgstamas laisvalaikis.

kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1962 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1974 kubinis-metras_palepe-uzupyje_img_1998

 

palepe-uzupyje_planas

 

Kurdami interjerą visuomet darome 360 laipsnių vizualizacijas (veikia Google Street views principu), siekdami, kad ir mums, ir užsakovui būsimus namus būtų kuo lengviau įsivaizduoti. Peržiūrėję šią vizualizaciją galite palyginti interjero konceptą su realizacija.

 

Daugiau apie mūsų kuriamus interjerus galite sužinoti čia: http://www.kubinismetras.lt/paslaugos/interjerai/

_MG_1249m

Mūsų interjero dizainerės – Janina ir Eivina, susisiekti galite telefonu +370 605 92 664 arba elektroniniu paštu. interjerai@kubinismetras.lt