kubinis-metras_iqos_square

Interjero dizainerės: Janina Avreicevič ir Eivina Lazickaitė

Metai: 2018

Stadija: Konkursinis projektas

Siekėme sukurti lengvai identifikuojamą, įsimenamą įvaizdį. „Transparent & Solid“ – dviejų tipų tūriai, formos atspindinčios prekinį ženklą, kartoniniai segmentai, kuriuos dauginant/mažinant galima pritaikyti bet kokiai erdvei. Jų pagalba kuriama erdvė.

kubinis-metras_iqos_02

  1. IQOS pardavimo salelė
  • Mobili
  • Segmentinė
  • Atvira

Aiškiai išskirtos funkcinės zonos, kiekviena turi savo neginčijamą paskirtį:

PREKIŲ EKSPOZICIJA. Remiantis pasaulyje esančiomis IQOS parduotuvėmis, paliktos pagrindinės spalvos/medžiagiškumai – balta ir medis. Ekspozicijai formuojamas baltas tūris „Solid“, kaip drobė, neutralus fonas produktams išskirti. Mediniuose stalčiuose laikomos prekės, ant jų viršaus eksponuojama pasiūla. Paliekama ekspozicijai vietos tiek kiek reikia, interjeras paremtas minimalizmu.

Apšvietimas naudojamas dviejų tipų: akcentinis (pakabinamas Artemide Yanzi šviestuvas), bei bendras (apšvietimo juostos tūrių tarpuose, FLOS sistema).

KLIENTŲ ZONA. Klientų anketų pildymui, privatesniam produkto pristatymui turime uždaresnę erdvę – spalvotą tūrį iš IQOS logotipe esančių spavų – „Transparent“. Pusiau peršviečiamas, besikeičiančių atpalvių, tarsi IQOS garas. Minkštasuolis su staliuku viduje (SANCAL Elephant), o iki erdvės palydi ryškus mėlynas takas ir arka, kviečianti užeiti.

kubinis-metras_iqos_04 kubinis-metras_iqos_06

PAKROVIMO STOTELĖ. Salelę siekėme palikti maksimaliai atvirą iš visų pusių, lengvai prieinamą erdvę, skatinančią dalyvauti žmonių judėjime. Pakrovimo stotelė yra šiek tiek privatesnė, išeinanti už pardavimo ribų, bet kuriam praeiviui patogi sustoti vieta. Naudojami tie patys minkštasuoliai Elephant.

KASOS ZONA. Taip pat išlipusi iš tūrių ribų, laisvai pastatyta. Pardavėjui patogu bendrauti su praeiviais, klientais, bei greitai pasiekti ekspozicijos zoną. Baldas išlaikantis minkštą, suapvalintą formą, jo viduje talpinamos kanceliarinės prekės, technika. Prie jo derinama baro kėdė EX.T „Hang-tall“.

kubinis-metras_iqos_10 kubinis-metras_iqos_12 kubinis-metras_iqos_13 kubinis-metras_iqos_14

  1. IQOS lounge zona
  • Segmentinė
  • Pastatoma erdvėje

Poilsio zona susideda taip pat iš dviejų tūrių, analogiškai pardavimo salelei – išlaikoma Transparent & Solid mintis.

SOLID. Segmentas, kuris reikalingas apšvietimui tvirtinti, komunikacijoms atvesti ir joms paslėpti. Ant šio segmento planuojama aiški žalioji zona, kurioje išryškėja pastatomi augalai.

TRANSPARENT ZONA. Segmentas, kurio forma taikoma prie esamos situacijos, nuo taisyklingos formos iki įstrižų. Ta pati spalvų ir garo mintis.

kubinis-metras_iqos_03 kubinis-metras_iqos_07 kubinis-metras_iqos_09

Abejose zonose išdėstyti mobilūs minkštasuoliai (SANCAL Mosaico), kuriuos lengvai galima tarpusavyje jungti ir kombinuoti. Tai suteikia laisvumo žmonėms suburti atskiras grupes, suformuoti sau privatesnę erdvę ar kaip tik skatinanti bendrauti su aplinkiniais. Be įmontuojamo apšvietimo naudojami toršerai – mobilūs šviestuvai (ODESD2 Ova floor lamp), kurie gali laisvai keliauti su minkštasuolių kombinacijomis.

kubinis-metras_iqos_11