Thumb

Architektai: Vitalijus Avreicevič, Vita Gudavičienė
Vieta: Vilnius, Lietuva
Plotas: 146 kv. m.

Namai gyvenimui – būtent taip užsakovė Julija pavadino savo blogą, kuriame aprašo namo statybos nuotykius bei patį projektavimo procesą, kuriuo mes ir užsiėmėme. Kokie yra namai, skirti gyvenimui? Tai namai, kuriuose telpa visi jūsų darbai ir svajonės, kurie jums patogūs, bet kartu – atspindi jūsų stilių ir gyvenimo būdą. Asimetriškai pajudinome tradicinę namo formą taip laimėdami funkcionalumą bei individualumą.

Bendradarbiavimas

Julija pasirinko Kubinio metro architektus todėl, kad norėjo dirbti su jauna, kūrybiška, inovatyvia komanda, kuri suprastų jų, kaip taip pat jaunų, šiuolaikiškų, besidominčių, kas vyksta pasaulyje, žmonių norus ir idėjas. Julija džiaugiasi Kubinio metro betarpišku ir šiltu bendravimu, grįstu abipusiu supratimu, kad užsakovai ir architektai yra partneriai, tačiau taip pat įvertino tai, kad komanda visuomet išliko profesionali ir niekuomet nepataikavo ir nenusileido klientams tiesiog iš mandagumo. Toks požiūris leido priimti profesionalius architektūrinius sprendimus. Kadangi proceso metu nebuvo jokių nesklandumų, viskas buvo padaryta laiku ir kokybiškai, visi klausimai proceso metu buvo derinami su užsakovais, Julija rekomenduoja Kubinio metro komandą ir yra įsitikinusi, kad ši komanda gali susitvarkyti su bet kokiais architektūriniais ar konstrukciniais iššūkiais. “Vertinu aukščiausiais balais!” – sako Julija.

Geriausi sprendimai
Kaip vieną iš projekto aspektų, kurį labiausiai vertina, užsakovai įvardino patogų namų išplanavimą, kuris yra suprojektuotas atsižvelgiant į pasaulio šalis, siekiant maksimaliai išnaudoti Lietuvoje taip trūkstamą dienos šviesą. Užsakovai įvertino profesionaliai išspręstą asimetriško stogo konstrukcijos klausimą bei džiaugiasi netradiciniu fasado plokščių išdėstymo efektu.

Julijos namas šiuo metu yra realizuojamas. Žemiau – nuotraukos iš statybų aikštelės.