thumb

Dirbdami su gyvenamųjų namų projektas susiduriame su dviejų tipų problemomis. Pirma problema – skaudi klientams. Į mus kreipiasi užsakovai, kurie ateina jau pradėję namo projektavimo ar net statybos darbus, bet dėl tam tiktų priežasčių projekto sklandžiai įgyvendinti jiems nepavyksta. To priežastys būna įvairios – netvarkingi, atmestinai padaryti gauto projekto brėžiniai ar dokumentai, architektai, nekeliantys ragelio ar projektiniai pasiūlymai, neatitinkantys žmogaus lūkesčių ir galimybių.

Projektą LABAS NAMAS nemokamai galite atsisiųsti čia >>

 

Antra problema ypač aktuali mums kaip architektams. Projektuojamų namų kaimynystės dažnai slegia neprofesionalia, neskoninga, pigia architektūra, dėl kurios net ir gražiausi lietuviškos gamtos kampeliai neretai praranda dalį savo žavesio.  Siekiame, kad aukštos kokybės, gera architektūra būtų laisvai prieinama visiems ir, laikui einant, taptų savaime suprantamu dalyku mūsų gyvenamojoje aplinkoje.

Dėl to norime pasidalinti savo specialiai sukurtu namo iki 80 m2 projektu, kurį pozityviai pavadinome „Labas namas.“ Pirmąjį nemokamą projektą pasirinkome daryti būtent patenkantį į nesudėtingo statinio kategoriją (iki 80 m2), kadangi šiuo metu tokio tipo namų itin populiarūs dėl kompaktiško namo statybų kainos konkurencingumo su buto kaina, taip pat galimybės greitai pradėti statybas. Tokio namo realizacijai užmiesčio teritorijoje nereikia jokio leidimo, miesto teritorijoje leidimas statyti yra gaunamas supaprastinta tvarka.

Būtent šiuo projektu dalinamės dėl jo universalaus ir lengvai pritaikomo išplanavimo bei paprasto, modernaus, universalaus dizaino. Name numatyti 3 kompaktiški (arba 2 erdvūs) kambariai, didelis vonios kambarys, virtuvė su valgomuoju ir svetaine, vieta sandėliukui bei dengta terasa. Namo konstrukcijas galite pasirinkti pagal savo poreikius, jos nėra brangios ar sudėtingos.

Projektu dalinamės su visais susidomėjusiais. Projektą galima koreguoti su mumis ar kitu jūsų pasirinktu kvalifikuotu architektu. Mūsų komanda turi tik vieną prašymą – pasistenkite nekeisti namo proporcijų, kad namo architektūrinė idėja ir sumanymas nebūtų sugadinti.

Jei pritariate mūsų mintims, šią iniciatyvą  galite palaikyti ir finansiškai tam, kad ateityje galėtumėme pasidalinti  ir kitais panašiais projektais.

Daugiau sužinoti apie iniciatyvą LABAS NAMAS ir gauti projektą >>