+ NAMĄ apgalvojome iki smulkmenų

+NAMĄ kūrė architektai, konstruktoriai, energetinio efektyvumo specialistai, interjero dizaineriai, tad galite lengviau atsikvėpti – visi klausimai jau išspręsti

Atsisiųsti + NAMO mazgus, sertifikatą ir kainos pasiūlymą >

Kas yra + NAMAS ir kaip jis atsirado?

Kiekvieną dieną susiduriame su žmonėmis, ieškančiais paprasto ir gero namo projekto, tačiau pasiklydusiais tarp šimtų galimybių. Įsiklausę į jų poreikius sukūrėme + NAMĄ.

+ NAMAS atitinka A+ klasės reikalavimus ir yra sukonstruotas iš lietuvių pamėgtos statybinės medžiagos – blokelių. Svarbiausius mazgus, A+ klasės skaičiavimus ir statybų sąmatą galite atsisiųsti ir įvertinti patys.

+ NAMAS yra šiuo metu populiariausio – 129 m² ploto, jame yra 3 miegamieji kambariai antrame aukšte ir papildomas darbo/svečių kambarys pirmame aukšte. Namas yra modernios architektūros, tačiau tradicinių formų, jo apdailą galite pasirinkti patys. Namą išplanavome taip, kad jį būtų patogu orientuoti pasaulio šalių atžvilgiu įvairiuose sklypuose.

  Susisiekti su Kubinio metro komanda >>      

Kitos mūsų paslaugos

GAUKITE KUBINIO METRO + NAMO MAZGUS, SERTIFIKATĄ IR KAINOS PASIŪLYMĄ

Laba diena! Džiaugiamės, kad susidomėjote mūsų + NAMO projektu.

Užpildę anketą per keletą akimirkų elektroniniu paštu iš mūsų gausite:

  • + NAMO konstrukcinius mazgus;
  • A+ klasės sertifikatą;
  • Projektavimo ir statybų kainos pasiūlymą.

DĖKUI UŽ SKIRTĄ LAIKĄ

+ NAMO konstrukciniai mazgai, sertifikatas ir kainos pasiūlymas netrukus atsiras jūsų elektroninio pašto dėžutėje.

Suprantame, kad šiandieniniame pasaulyje visi skuba, tad jeigu nieko nelaukę norite su mumis pasikalbėti dėl galimybės susitikti ar pasikonsultuoti telefonu ar elektroniniu paštu, spauskite nuorodą žemiau ir mes su jumis susisieksime.

Paskambinkite man »