pavasaris

Ne paslaptis – visi jau nekantriai laukiame pavasario. Nors kalendorinis pavasaris jau ne už kalnų,  turbūt dar kurį laiką nuotaikas gadins vėsūs orai. Mes patys tuo susirūpinę, ieškom būdų kaip kitaip praskaidrinti dienas, o pats geriausias – atnaujinti savo namus!

Kaip susikurti pavasarišką nuotaiką ir įsileisti šviežumo į namus, dalinamės 5-iais patarimais.

1. Daugiau šviesos !

Pradėkite generalinę tvarką savo namuose, visi žinome – po rudens ir žiemos purvų nuvalyti langai momentaliai pašviesina kambarius. Nukabinkite sunkias užuolaidas ir pakeiskite jas lengvomis. Kad interjeras būtų šviesus ir gaivus namų detalėms rinkitės šviesias ar ryškesnes spalvas.

3


2. Žieminis kaupimo sezonas baigėsi (:

Susikaupusius nereikalingus daiktus negailestingai meskite lauk, padarykite erdvės ir oro savo namuose. Ištuštinkite lentynas, atsisakykite sunešiotų šiltų drabužių, išmeskite krūvas senų laikraščių ir žurnalų.

8

3. Žaluma

Už lango gamta dar nepabudo? Pabudinkite namų augalus, pakeiskite jų sunkius, senus vazonus į spalvotus ar stiklinius. Įsigykite daugiau gėlių ar prieskoninių augalų, jie papuoš Jūsų interjerą.

17

4.  Sunki tekstilė

Laikas žieminę tekstilę slėpti giliai spintoje. Pūkuotą sofos užtiesalą ir pledus pakeiskite raštuotomis, spalvingomis pagalvėmis. Sunkų kilimą pakeiskite lengvesniu, o patalynę rinkitės šviesią ar žaismingą. Nuimkite staltieses nuo stalų, palikite plikas konstrukcijas, taip kambaryje atrodys erdviau.

2

 5. Baldai

Jei neketinate daug investuoti į interjero atnaujinimą, nebūtina pirkti naujų baldų, užtektų perstumdyti senuosius. Nenorite keisti baldų vietos? Net keista kaip elementariai perdažyta komoda ar spinta įneš Jūsų būstui naujovių.

13

 

Idėjų galerija

 

Nuotraukų šaltinis – www.pinterest.com

Straipsnio autorė – mūsų interjero dizainerė Eivina.
_MG_1424m
Turite daugiau klausimų apie namų projektavimą ir interjero dizainą? Susisiekti su mūsų interjero dizainerėmis galite el. paštu interjerai@kubinismetras.lt arba telefonu +370 605 92 664.